Senność, ciągłe zmęczenie i bóle głowy

Witam. Tak dla pewności chciałabym się zapytać, na co mogą wskazywać moje objawy. Byłam już u lekarza dłuższy czas temu, miałam badanie krwi jednak nic nie wykazało. Sprawa została zamknięta. A więc moje objawy to między innymi: senność, ciągłe zmęczenie, sińce pod oczami, robią się siniaki od lekkiego uderzenia, ściśnięcia np. ręki, częste bóle głowy, czasami także zawroty głowy, bóle nóg, zwłaszcza kolan, często są tak mocne, że tabletki przeciwbólowe to konieczność. Proszę o szybką odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pani dolegliwości są nieswoiste, co oznacza że mogą być spowodowane przez więcej niż jedną jednostkę chorobową. Senność, zmęczenie i zawroty głowy mogą wynikać między innymi z niedokrwistości czy niedoczynności tarczycy (konieczna ocena TSH, fT4, fT3).. Natomiast tendencja do tworzenia siniaków najczęściej wynika z wrodzonych dysfunkcji krzepnięcia krwi, niedoboru witaminy C czy chorób szpiku. Dlatego proponowałabym wykonać badanie układu krzepnięcia (tzw. koagulogram) oraz pełną morfologię krwi z rozmazem ręcznym.