Senność, codzienne bóle głowy, krwawienie z nosa

Witam, rozpisalem się, a tu trzeba krótko:( objawy : - Senność o d kilku lat (10-14h) - codzienny ból glowy, nawet jak śpię mniej i silowo wstaje po 6-8h - bardzo blada skóra - po kucaniu jak wstaje tracę obraz (ciemno przed oczami) i muszę się czegoś chwycić żeby nie upaść - tydzień temu podczas kataru krwawilem z nosa - jak poloze coś na klatkę piersiową, to widzę jak całe drży tak mocno mi bije serce, czasami w tych okolicach czuje ból Badania krwii w normie, więc odpuscilem szukanie

Rozpoznanie zawsze stawia się w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badania pacjenta.

Jakie badania krwi, bo lista badań które można wykonać jest długa?
Zamroczenie krótkotrwałe podczas wstawania, zwłaszcza szybkiego często zdarza się u osób z niskim ciśnieniem krwi.

W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.

Szybkie bicie serca może być spowodowane np. zaburzeniami rytmu serca, nadczynnością tarczycy, napadami leku i wieloma innymi przyczynami

Jak Pan widzi problemów jest kilka. Proponuję kontakt z lekarzem.