Senność, częste oddawanie moczu, mdłości i ból podbrzusza a możliwość ciąży

Witam. Po trzy miesięcznej przewie od brania tabletek znowu zaczelam je brac. W 3 dniu przyjmowania tabletek (wzielam ja w pierwszym dniu krwawienia) uprawiałam seks z moim partnerem. Nie był to stosunek przerywany. Mialo to miejsce ponad 2 tygodnie temu. Od 2 dni jestem senna, czesto oddaje mocz, mdli mnie od zapachu jedzenia i mam dziene bóle w podbrzuszu. Czy jest możliwość abym była w ciązy? Bardzo proszę o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że prawidłowo rozpoczęła Pani przyjmowanie tabletek. Skuteczność antykoncepcyjna jest zatem pełna już od pierwszej tabletki Nie ma zatem powodów do niepokoju.Ryzyko ciąży jest naprawdę znikome.