Senność i ataki paniki przy Hashimoto

Witam.Choruje na hasimoto a po ciąży(czerwiec)miałam PZT.Hormony wróciły do normy ale objawy typu lęki,ataki paniki,nerwowość,senność zostały.Zaczęłam leczenie bioxetinem.Biorę od 15 dni i lekarka twierdzi że lęki i ataki paniki a także fobia przed grupą ludzi przejdzie bo to są zachwiane neuroprzekaźniki przez zawirowania z tarczyca.Czy to prawda? Czy to ustąpi w miare leczenia???Zycie bez lęku wróci???

bez terpii nie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza