Senność i brak energii u 18-letniej osoby

Witam! Odkąd pamiętam często jestem senna i mam mało energii, mimo że jestem bardzo młodą osobą (18 lat). Gdy wracam ze szkoły, trudno mi się skupić i marzę tylko o tym, żeby położyć się do łóżka. Śpię 7-8 godzin, uprawiam sport (jeżdżę codziennie na rowerze stacjonarnym 30 min.), ze szkoły do domu zawsze wracam na piechotę dosyć szybkim marszem, ale nic mi to nie pomaga. Nawet nie mogę wytrzymać na nogach dłużej niż do 22.00. Czy jest coś, co mogłabym zrobić, żeby mieć więcej energii?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o konieczności dalszej diagnostyki.