Senność i męty w oczach u 27-latka

Mam 27 lat jestem mezczyzna od paru miesięcy zrobiłem się senny w dzien pomimo przespanych nocy wyniki badań ok w miedzy czasie pojawily się mety w oczach czym to może być spowodowane

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Niestety, drogą wirtualną nie da się postawić żadnej diagnozy. Jest to niemożliwe. Senność w ciągu dnia może wskazywać na wiele nieprawidłowości czy chorób, np. anemię, nadciśnienie/niedociśnienie tętnicze, zespół chronicznego zmęczenia, depresję, przepracowanie, niedoczynność tarczycy, cukrzycę, narkolepsję i wiele innych. Jeżeli ogólne badania wychodzą w porządku, ale pojawił się dodatkowy objawmęty w oczach – warto zgłosić się do lekarza neurologa. Musi się Pan udać do specjalisty, który zleci poszerzoną diagnostykę i będzie mógł postawić diagnozę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!