Senność i niska temperatura u 5-letniej córki

witam mam pytanie odnosnie mojej 5 letniej corki . Ogolnie jest dzieckiem bardzo aktywnym w zeszły poniedzialek odebralam Ja z przedszkola z bólem brzucha . Przez 3 dni gorączkowała 38.5 ale zachowywala sie w miare normalnie w piatek obudzila sie z kaszlem stwierdzono zapalenie oskrzeli dostaje Aminoxycyline . Od niedzieli przesypia po 15 godzin na dobe i ma niska bo 35,1- 36 stopni temperature ciala. jest bardzo aktywnym i ruchliwym dzieckiem wiec martwi mnie Jej stan dziekuje

Aleksander Ropielewski

Jeżeli stan dziecka nie ulega poprawie to sugeruję ponowny kontakt z lekarzem. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego trudno jest mim udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli natomiast córka czuje się dobrze, a jedynie durzo śpi to nie ma powodu do obaw - najpewniej organizm dochodzi do siebie po przebytej infekcji.