Senność i otępienie po stosowaniu Bilaxten

Przez 5 dni brałam na noc lek antyhistaminowy Bilaxten. Postanowiłam przerwać jego branie gdyż powodował senność i otępienie. Ostatnia tabletkę wzięłam 36 h temu ale nadal się źle czuję. Kiedy te objawy powinny ustąpić? Dodam ze zrobiłam badania krwi - morfologie i próby watrobowe i są dobre.

Piotr Pilarski

Po 24h objawy powinny ustąpić. Przyczyna jest inna. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.