Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Senność i otępienie po stosowaniu Bilaxten

Przez 5 dni brałam na noc lek antyhistaminowy Bilaxten. Postanowiłam przerwać jego branie gdyż powodował senność i otępienie. Ostatnia tabletkę wzięłam 36 h temu ale nadal się źle czuję. Kiedy te objawy powinny ustąpić? Dodam ze zrobiłam badania krwi - morfologie i próby watrobowe i są dobre.
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Badania krwi - TG

TG ? czyli trójglicerydy ? są estrami gliceroli i kwasów tłuszczowych. Są również podstawowym substratem energetycznym w organizmie oraz składnikiem tkanki tłuszczowej. Sprawdź czym grozi ich nadmiar ? czyli czym jest hipertriglicerydmia.

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Po 24h objawy powinny ustąpić. Przyczyna jest inna. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety