Senność i problemy z koncentracją

Od dłuższego czasu mam kłopoty ze snem, tzn. cały czas chce mi się bardzo spać. Czuję się tak jakbym była pół żywa. Jak ktoś do mnie mówi to nie reaguję, dopiero po jakimś czasie odpowiadam. Zdarza się też tak że patrze w jedno miejsce przez pewien czas. Była tez taka sytuacja ze myslalam ze kolezanka do mnie coś mowila, odpowiedziałam jej a okazało się ze ona nie wiedziała o co chodzi; widocznie się przeslyszalam. Nie wiem jak mam sobie z tym radzic. W takich chwilach chciałabym caly czas spac

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza