Senność i problemy z koncentracją u 18-latka

Mam 18 lat i mam dość uciążliwy problem . Śpie po 8-10 godzin dziennie i odczuwam co chwile senność , nie potrafie się na niczym skupić , mam problemy z dłuższą koncentracją często pobolewa mnie głowa i ciężko mi się oddycha.Zdrowo się odżywiam , ćwicze 10 h w tygodniu ,pływam , biore witaminy i mimo wszystko nic nie pomaga .Co jest nie tak ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie hormonalne tarczycy.