Senność i problemy z pamięcią u 21-latka

Witam, od jakiegoś czasu ciągle chce mi się spać. Śpie od 7-8 godzin dziennie, czasami dłużej. Kawy w ogóle nie pije, a ruch czasem mam. Czasami również mam problemy z pamięcią, a w końcu mam dopiero 21 lat. Co może być przyczyną?

Witam,
przyczyny mogą być bardzo różnorodne - od zaburzeń nastroju aż po poważne choroby neurologiczne (np. SM). Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który skieruje Pana na wyniki i wykluczy możliwe przyczyny somatyczne. Jeśli trudność nie minie i nie uda się zdiagnozować organicznej przyczyny należy udać się do psychologa, który wykona badanie w kieruku depresji oraz przeprowadzi diagnozę neuropsychologiczna,
pozdrawiam