Senność i siniaki

Od kilku dni jestem bardzo ospała i potrafię spać nawet 12h, na ciele pojawiają mi się jakieś siniaki i nie wiem skąd, jestem obolała, głowa również mnie bardzo boli. Czy to może być początek jakeijś choroby co robić?

Dzień dobry,

Powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza w celu diagnostyki.
Na podstawie badania krwi - morfologia, ferrytyna, glukoza, hormony tarczycy, badane ogóle moczu jest wstanie podać wstępną daignozę.
Tym czasem proszę przyjmować preparat zawierający rutynę witaminę C (np, Rutnoscorbin 3 x 2 tabletki) oraz preparat żelaza np, Chela Ferr Forte.
Senność, siniaki mogą wskazywać na anemię jak również inne groźne choroby.

Czy stosuje Pan dietę, dobrze się odżywia, jest wypoczęta?