Senność i wyniki krwi

Witam. Od kilku miesięcy słabo się czuję, bardzo senna. Myślałam,że mam anemię lb za mało żelaza - to jest w normie, w morfologi jedynie MXD% mam wyższe 14.3(norma do 8) a NEU% obniżone 39 (norma od 45) Natomiast Rozmaz krwi nie mieści sie w normach: Granulocyty podzielone 35 (40-74) Monocyty 1 (3-9) Limfocyty 60 (19-48) Czy warto na coś zwrócić uwagę, czy te odstępstwa nie są jakimś czynnikiem chorobowym spowodowane? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

Zaburzenia we wzorze odsetkowym leukocytów są patologia. Często jednak wynika to z banalnych infekcji. Nie przejmujemy się wiec tym tylko powtarzamy badanie za ok 4 tygodnie. W przypadku utrzymywania się takiej zmiany idziemy do hematologa.