Senność, nadmierne pocenie się, trzęsienie się ciała

Witam. Jestem mężczyzną i mam 25 lat. Od od ponad pół roku męczą mnie dziwne objawy. Jestem bardzo senny, potrafię zasnąć w środku dnia nawet gdy mam dzień wolny od pracy, na okrągło jestem zmęczony. Obficie się pocę, nawet przez sen. Gdy np. Nie zdążę zjeść czegoś w ciągu dnia zaczynam się dość mocno trzęść. Proszę o podpowiedź co to może być. Wybrałbym się do lekarza ale mój system godzin pracy obecnie mi na to nie pozwala.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na cukrzycę. Nie można wykluczyć innej przyczyny objawów. Proszę udać się do lekarza.