Senność po przebudzeniu u 24-latka

Mam 24 lata 180 cm, 94 kg wagi. Moje problemy to: - senność po przebudzeniu (Ciężki oddech podczas snu) - uczucie gorąca przy niskiej temperaturze ciała (35,8 C) - lekkie nadciśnienie ( 140/80) - szybkie zmęczenie przy dużej aktywności fizycznej(tenis,pilka, bieganie, rower) - przyspieszone bicie serca po papierosie czy alkoholu (pale bardzo sporadycznie) - problemy z wagą, jem normalnie dużo cwicze a waga stoi. -zmienność nastroju

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna coś więcej powiedziec.