Senność po spożyciu cukru i treningu siłowym

Witam, Od 3 tygodni obserwuje, że robie się senna po spożyciu cukru, treningu siłowym, kofeinina na mnie nie działa zupełnie. Mam zdiagnozowane hashimoto od 6 lat i biorę letrox 75. Wczesniej bywałam senna ale teraz to jest dramat. Badania zawsze w normie, cukier również, dieta to 2100 kcal. Co robić? Jakie badania wykonać? O czym może to świadczyć? Z góry dziękuję

Witam serdecznie,
pisze Pani, iż wyniki cukru są w porządku ale moje pytanie czy wykonywała Pani jedynie badania cukru na czczo czy również po obciążeniu glukozą (1h i 2h po)? Jeżeli badanie było robione tylko na czczo proszę jeszcze wykonać obciążenie glukozą.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk