Senność po zastosowaniu Haloperidolu 2mg i Xetanoru 10 mg

Witam. Od jakiegoś czasu śpię po kilkanaście-kilkadzieścia godzin na dobę. Dodam że choruję na schizofrenię i depresję. Biorę Haloperidol 2mg i Xetanor 10 mg. Co może być tego przyczyną? Jak to zmienić?

Dzień Dobry Pani,

Zapraszam Panią do kontaktu i konsultacji z lekarzem prowadzącym Panią, który zna Panią i udzieli Pani odpowiedzi na Pani pytanie.

Życzę Pani wszystkiego dobrego,
Irena Mielnik-Madej