Senność, problem z koncentracją, zimne dłonie i zgaga

Witam, ostatnio jestem cały czas senna, nie mogę się skoncentrować na niczym,bardzo dużo rzeczy zapominam. Ponad to szybko się męczę, łapie mnie zadyszka, mam problemy z wiecznie zimnymi dłońmi, które mimo tego często mi się pocą. Dodatkowo jakiś czas temu doszły problemy z żołądkiem jak etapy zgagi minęły tak teraz mam problem z gazami a także ciągłym i nieprzewidywalnym "burczeniem" w brzuchu, które jest bardzo dysfunkcyjne. Od sierpnia jestem wegetarianką. Czy powinnam jakieś badania robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wszystkie opisane objawy mogą być wynikiem zmiany diety. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Przede wszystkim proszę jednak zwrócić szczególną uwagę na to co Pani je.