Senność u 20-latka a możliwe przyczyny

Witam mam pytanie dotyczące tego iż wiecznie jestem senny , więc w dniu potrzebuje drzemki bo nie wytrzymuje na ból głowy , żadne tabletki mi nie pomagają kładę się spać w dniu tak około 16,17 gdy budzę się po 3,4 godzinach czuje się strasznie nogi i ręce czuje takie słabe , w ustach suchość i jakby słodkość , osłabiony więc nie wiem już jak sobie z tym radzić , morfologia w porządku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę, że konieczna będzie konsultacja neurologiczna.

Aleksander Ropielewski

Prosze skontaktować się z internistą. Przyczyną takiego zmęczenia mogą być choroby endokrynologiczne oraz choroby metaboliczne, zważywszy n aPanski wiek raczej maja one podłoże endokrynologiczne.