Senność, utrata radości życia, myśli samobójcze, brak wiary w siebie, depresja i nerwica u 24-latka

Mam 24 lata a wyniki krwi są dobre przytyłem bo ważę 90kg,ale jak byłem chudy to nadal mam uczucie senności,ziewanie,i sztuczne łzy.Czy to wszystko jest spowodowane alergią którą mam?bo codziennie ziewam i jak ziewam to łzy mi lecą.W dodatku straciłem radość z życia nic mnie nie cieszy i po raz drugi mam myśli samobójcze,brakuje mi wiary w siebie i nie radzę sobie w życiu i z samotnością nigdy nie miałem dziewczyny,smutno mi mam depresję i nerwicę leczę się w szpitalu,ale mi nie pomagają leki :(

Witam. Kwestie łzawiących podczas ziewania oczu proponuję skonsultować z alergologiem i/lub okulistą. Leczenie szpitalne (psychiatryczne) depresji i nerwicy może faktycznie pomagać tylko częściowo. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam