Senność w napięciu przedmiesiączkowym

Witam; Proszę o odpowiedź. Za cztery dni bedę miała okres-krwawienie,biorę tabletki anty. Zawsze przed okresem męczę się bbrdzo,jestem rozkojarzona,mam depresję,nawet myśli samobójcze.Najgorsze jest jednak to,że mogłabym spać całą dobę-o ile tamte objawy są raczej normalne,to czytałam,że w napięciu przdmiesiączkowym dochodzi raczej do bezsenności.Co sie ze mną dzieje? EWA

Piotr Pilarski

Takie objawy bardziej wskazują na depresję. Sugeruje wizytę u psychiatry.

Pozdrawiam.