Senność, wahania nastrojów, nieregularna miesiączka

Witam. Mam 20 lat, od jakiegoś czasu bardzo źle się czuję,jestem senna, szybko się męczę, mam wahania nastrojów, dużo przytyłam, mam bardzo nieregularną miesiączkę.Dietetyk polecił mi zrobienie badań krwi pod względem tarczycy. Moje wyniki to: TSH 2,21 ulU/ml przy normie 0,30-5,00 FT3 6,67 pmol/l przy normie 4,00-8,80 FT4 14,00 pmol/l przy normie 10,60-19,40 Anty TG 34,34 WART. REF 0-4,1 IU/ml Anty TPO 0,61 WART. REF. 0-5,6 IU/ml Proszę o interpretację.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postepowanie niekoniecznie związane z tarczyca.