Senność, zaparcia po usunięciu torbieli z jajników

Mam 18 lat 26 listopada mialam operacje usuniecia (wyłuszczenie) torbieli z jajnikow, na lewym jajniku 5cm, a na prawym 8cm torbiel podkrecajaca sie. W tej chwili jestem w domu i przyjmuge Agumentin i Lacidofil. Mam mdlosci, zawroty glowy,bole glowy, czuje sie senna, bez sil, mam zaparcia. Co sie dzieje. ? Jaki jest powod tego, ze tak zle sie czuje. ?

Magdalena StusiĹska

Takie objawy mogą być związane z podrażnieniem brzucha w trakcie operacji. Jeżeli w ciągu kolejnych dni będą się nasilać zamiast słabnąć należy skonsultować się z lekarzem.