Senność, zmęczenie i obniżone wyniki krwi

Zrobiłam się bardzo senna i zmęczona. Spałam po 16 godzin dziennie. Po pewnym czasie zrobiłam morfologię i wyszlo mi tak: RBC - 3,94, HGB - 11,5, HCT - 33, MPV- 10,3, reszta w normie. Dodam, że mam skąpe miesiączki. Proszę o pomoc.

Witam!

Przedstawione wyniki potwierdzaja niedokrwistość. Opisane objawy mogą być z nią związane. Doradzam wizytę u lekarza, który po ocenie całej morfologii, zaleci Pani odpowiednie postepowanie.

Pozdrawiam.