SENSILAB Q10 SENSITIVE tabletki do ssania a choroby przyzębia

Chciałbym się zapytać państwa jak myślicie o produkcie SENSILAB Q10 SENSITIVE tabletki do ssania i też jest pasta do zębów i żel i tabletki do ssania Hali-Z czy rzeczywiście jest dobry? Bo te pasty i żele i tabletki do są od paradontozy o chorobach przyzębia a jak ja mam odsłonięte szyjki zębowe to rzeczywiście pomoże? Nie jestem do końca przekonany co do skuteczności preparatu SENSILAB Q10 SENSITIVE, ale z drugiej strony czytałem o nim opinie w internecie i wiele osób wypowiada się pozytywnie na jego temat. Co o tym myśleć? Czy SENSILAB Q10 SENSITIVE faktycznie może pomóc w przypadku odsłoniętych szyjek zębowych czy jednak są to preparaty skuteczne tylko na paradontozę? Co Państwo o tym sądzą? Jaka jest opinia stomatologów na temat preparatu SENSILAB Q10 SENSITIVE? Z góry dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam.

Wszystkie dostępne preparaty działają jedynie profilaktycznie i nie leczniczo. Jeżeli jest problem z chorym przyzębiem należy wdrożyć odpowiednie leczenie w gabinecie. Po pierwsze należy dokładnie oczyścić zęby z kamienia i osadu. Kamień poddziąsłowy jest usuwany podczas zabiegu Vector. Szyjki odsłonięte należy oczywiście zabezpieczyć kompozytem.

Witam. Wymienione produkty są zalecane w profilaktyce chorób przyzębia lecz działają tylko wspomagająco. Najważniejszą rzeczą jest usunięcie przyczyny zaniku dziąseł a najczęstszą jest zalegający kamień nazębny, czy złe nawyki podczas szczotkowania zębów. Powinien Pan zacząć od wizyty u dentysty, który postawi odpowiednią diagnozę i zaordynuje leczenie, wspomagająco może Pan oczywiście stosować w/w środki. Pozdrawiam Krystyna Pikała