Sepsa u 5-tygodniowego dziecka

Witam! Proszę o pomoc! Mój %-tyg. Synek zachorował miał sepsę od tygodnia przyjmuje antybiotyki, mieszkam w uk Niestety lekarze nie mówia wszystkiego chciałabym się dowiedziec co ta są za wirusy, ktore prawdopdobnie moj synuś ma. NA TE VIRUSY ZOSTAŁA POBRANA KREW, MAMY czekac na wyniki ale chciałbym juz cos wiedziec na ich temat. *ENTEROVIRUS *RHINOVIRUS *CHORONAVIRUS Z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź! Paula

Lek. Tomasz Budlewski

Ale co Pani chciałby konretnie wiedziec o tych wirusach? Moge przytoczyc tu medyczne informacje dotyczące tych wirusów ale nie sądzę że to Pani w czyms pomoże, co konretnie chałaby Pani wiedzieć?