Septoplastyka a usunięcie polipa

Septoplastyka i usuniecie polipa? Witam tak jak w temacie jestem po septoplastyce przegrody nosowej i usunieciu polipa 22.06.2016 w niemczech , dzisiaj mialem wyjmowane plytki , cos w ksztalcie folii, po 14 dniach mialem to usuniete. Czy nie za pozno zostalo to usuniete ? I czy moga byc jakies komplikacje ?

Pytaj operatorów i lekarzy na miejscu, ja Cię nie widzę ale trochę za późno. My to usuwamy po siedmiu dniach i robimy opatrunki w nosie co drugi dzień.