Serowata wydzielina dzień po stosunku

Witam, miałam okres od19 do 22 grudnia współżyłam 25 grudnia było w środku na następny dzień miałam nie przyjemny serowaty śluz o nieprzyjemnym śmierdzącym zapachu.. cykle mam nieregularne trwające mniej więcej od 28-34 dni. do dziś czyli 31 stycznia nie dostałam okresu. byłam u ginekologa tydzien temu i nic nie wykrył robiłam 2 testy negatywne lecz gdy po paru godzinach na nie zerknelam była jedna druga kreska lecz prawie niewidoczna co mam o ty myśleć???

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po kilku godzinach test już wysechł i widoczne paski nie nadają się do interpretacji. Proszę wykonać jeszcze raz test ciążowy,by wykluczyć możliwość, że zostały one wykonane zbyt wcześnie.