Serowata wydzielina z pochwy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, moj cykl trwa 30dni, dzis jest 22 DC jednak od 2 dni zaobserwowałam biały bezwonny grudkowaty( jakby konsystencja serka)śluz.w dni płodne tydzien temu byl stosunek przerywany.pierwsza moja mysl to ciaza.od tego czasu czuje mdłości, odbija mi się, a w pierwsza noc miałam zwiekszone bicie serca i biegunke. temp.ciala=37st. czy to wszystko moga byc objawy ciąży lub mdlosci sa efektem stresu zwiazanego z ta ewentualnoscia..???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zasadzie trudno jednoznacznie określić czy to ciąża czy też np infekcja. Grudkowata, serowata wydzielina może być właśnie efektem infekcji grzybiczej. Proponowałbym wykonać test ciążowy.