Setraline 200mg dziennie przy depresji

Witam. Od ponad dwóch lat mam depresję. jestem po terapii z psychoterapeutą, brałem setraline 200mg dziennie. Stanąłem na nogi, wróciłem do życia. Jednak od jakiegoś czasu znów czuję się źle, ale to nie jak przy depresji. Obecnie jestem zmęczony cały czas, bez energii, bolą mnie mięśnie, brak apetytu, a mimo to waga jest za duża. Lekarz stwierdził że to po odstawienia leków i znów zażywam setralinę 100mg. krew podobno dobra. niski poziom kwasu foliowego. co to może być, tyle chce zrobić....

Dlatego jedyną formą terapii, która nie pozostawia skutków ubocznych w organizmie jest psychoterapia. Jeżeli był Pan zadowolony z prowadzenia psychoterapii, dobrze czuł się Pan z psychoterapeutą, zauważał Pan efekty, zachęcałabym do powrotu do niej.

Trzymam kciuki!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl