Siedzący tryb pracy i uderzenia gorąca w udach

Dzień dobry. Mam 63 lata. Siedzący tryb pracy. Ostatnio mam takie uczucie jakbym miał przykladane gorące żelazo do ud. W lewej nodze częściej. Czy to jest coś poważnego i jaka może być tego przyczyna. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Jan

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Być może jest to zapalenie żył. Koniecznie proszę udać się do lekarza rodzinnego.

Małgorzata Panek

Pana objawy mogą wynikać z niedokrwienia kończyn dolnych. Czy dolegliwości występują po przejściu dłuższych odległości? Czy leczy się Pan na nadciśnienie kub choroby serca? Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Może być wskazana konsultacja u chirurga naczyniowego .
Pozdrawiam