Siemię lniane jako środek wspomagający odchudzanie a stosowanie tranu

Mam prosbe, chce stosowac siemie lniane jako srodek wspomagajacy odchudzanie a codziennie biore 1 łyzkę tranu, czy odrzucic tran? Mam 60 lat.

Mgr Anna Czyż Dietetyk, Bydgoszcz

Witam, nie widzę potrzeby rezygnowania z tranu. Siemię może Pani stosować przed lub do posiłku porannego a tran po południu, warto go łączyć np. z orzechami czy słonecznikiem, chyba że sam zawiera już witaminę E. Pozdrawiam