Efekty Biotebalu i Silicy na wypadanie włosów

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu mam strasznie duży problem z wypadaniem włosów. Kiedyś miałam piękne, gęste włosy, a teraz są one o 1/4 cieńsze. Czy Biotebal wraz z Silicą to dobry suplement, aby zapobiec wypadaniu włosów? Słyszałam o bardzo dobrych efektach Biotebalu i Silicy, które podobno znacznie wzmacniają włosy i zapobiegają ich wypadaniu, a także widocznie zwiększają ich objętość. Czy to prawda? Czy efekty Biotebalu i Silicy faktycznie są na tyle spektakularne, że są w stanie pomóc mi na wypadanie włosów? A jeśli nie to chciałabym zapytać co jeszcze mogłabym zastosować żeby poprawić kondycję moich włosów i poradzić sobie z ich wypadaniem? Czy są jakieś skuteczne leki albo suplementy diety, które byłyby w stanie pomóc? Nie wiem już jak sobie poradzić... Będę bardzo wdzięczna za każdą informację i odpowiedź. Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Suplementy uzupełnią niedoboru witamin i minerałów w diecie, kecz jeśli nie to jest powodem wypadania włosów, nie powstrzymaja go. Na rynku jest bardzo wiele preparatów. Radziłabym wypróbować dowolny, pamiętając że efekty stosowania występują dopiero przy dłuższym stosowaniu.
Pozdrawiam