Silna biegunka i brak apetytu a gorączka

Witam, Od tygodnia dręczy mnie ostra biegunka. Towarzyszy temu również kompletny brak apetytu. Spróbowałem coś zjeść na siłę, ale mój organizm od razu reaguje i muszę wymiotować. Do tego jeszcze przez pewien czas miałem wysoką gorączkę. Czuję się wykończony, nie mam siły chodzić, boli mnie głowa, mam mdłości, pomimo częstego nawadniania organizmu oraz przyjmowania elektrolitów. Objawy pojawiły się po biernym seksie analnym, więc wykluczam zatrucie pokarmowe. Czy partner mógł mnie czymś zarazić?

Lek. Tomasz Budlewski

To może być infekcja wirusowa, jeśli trwa ponad tydzień niezbędna wizyta u lekarza.