Silna biegunka po leku Azimycin na problemy z cerą

Dostałam lek Azimycin na problemy z cerą wziełam już 3 pierwsze tabletki ale mam straszną biegunkę i boli mnie brzuch biorę do tego osłonkę ale nie pomaga zastanawiam sie czy przestac go brac czy po prostu sie przemeczyc o ile nic mi pozniej nie bedzie!?

Aleksander Ropielewski

Lepiej zaprzestać stosowania leku i poprosić lekarza, który przepisał lek o zmianę na inny antybiotyk lub inny preparat azytromycyny,