Silna bolesność barków po operacji kręgosłupa szyjnego

bardzo silne bóle barków trwające 3 m-ce po operacji kręgosłupa szyjnego ze stabilizacją,zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego,liczne osteofity,Bóle zaczęły się 1 m-c po operacji kręgosłupa,Były 3 blokady,fizjoterapia.leki p/zapalne,rozlużniające mięśnie bez rezultatów.kontrolny rezonans według doktora nie jest az tak zły,emg wykazało jedynie niewielkie uszkodzenie korzenia c8/th 1,stabilizator jest na c7,mam jeszcze 2 przepukliny szyjne z uciskiem na worek oponowy,przy bólu barku drętwieją mi palce

Aleksander Ropielewski

Pytanie odnośnie mozliwości dalszego leczenia i rokowanie do lekarza operującego. Mam za mało danych, żeby się wypowiedzieć.