Silna bolesność barku a odpowiednia terapia

od kilku lat mam leczony bark. pojawia sie silny bol przeszywajacy uczucie gorąca w tym miejsu. nie moge podnieśp prawej reki do góry ubierać się związać włosów. ortopeda zleca kolejne blokady których już nie biorę. Przeszłam przez wielu lekarzy ortopedó neurochirurga fizjoterapeutów. Dobry fizjoterapeuta twiedzi że blokuje mi sie kość obojczykowa z żebrową i wtedy prawdopodobnie ból sie pojawia' jak mi to rozblokuje parę dni czasem tygodni jest spokój i później znów na nowo. Proszę o rady

Aleksander Ropielewski

W obecnym stanie, jeżeli lekarze ortopedzi nie są w stanie zaoferować przyczynowego leczenia Pani dolegliwości, a nie chce Pani stosować kolejnych blokad nerwów, to rehabilitacja jest jedyną opcją.