Silna bolesność głowy u 24-letniej osoby

Witam, mam 24 lata i mam problem od prawie 1,5 roku. Odkąd wróciłem z wczasów, towarzyszył mi ciągle ból głowy, który był nie do wytrzymania. Przeszedlem przez wszystkich specjalistów, wykonano mi rok temu MRI głowy, wizyty u neurologow, okulistów, rehabilitantow, kardiologów itd. Zrobiono mi wszystkie badana morfologiczne w tym hormony. Stwierdzono migrenę, teraz ból mi towarzyszy codziennie, mam uczucie drętwienia mózgu, ból zaczyna się z tyłu głowy i pulsuje do skroni. Przezywam silne stresy

Być może w Pana problemie pomocne będzie podjęcie psychoterapii, której celem będzie obniżenie napięcia oraz stresów, które mogą - pośrednio - wzmagać migreny. Pozdrawiam.