Silna bolesność kolana u 66-letniej osoby a odpowiednia diagnostyka

Od 9 miesięcy mam silne bóle kolana, szczególnie w nocy bóle są nie do wytrzymania. Po konsultacji u ortopedy wzięłam dwie blokady i zabieg laserem. Niestety, niewiele mi to pomogło. Bóle są nadal. Chcę się dowiedzieć do jakiej specjalizacji lekarza powinnam się udać, aby sobie pomóc. Oprócz prześwietlenia innych badań nie miałam. Myślałam, że może powinnam mieć zrobione USG lub tomografię. Proszę bardzo o poradę, za co z góry dziękuję. Brygida

Witam,
badanie USG na pewno wniesie istotne informacje w diagnostykę, także należałoby je wykonać.
Pomocna okazać się może wizyta u neurologa/reumatologa lub anestezjologa (leczenie bólu)

pozdrawiam