Silna bolesność uda a możliwe przyczyny

Witam, Anna z Katowic. Mam pytanie odnośnie prawej nogi. Od 3 tyg. mam silny ból w tej nodze, dokładnie część udowa, w której stopień bólu jest bardzo duży, promieniuje to do całej stopy. ból bardzo utrudnia chodzenie, jednakże najsilniejszy jest w momencie unieruchomienia nogi, tym samym również w nocy (w nocy jest najmocniejszy, utrudnione jest wtedy również obracanie się na boki.) Żadnych innych objawów na skórze nie ma. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.