Silna depresja a terapia

Pomóżcie proszę. Już nie mam siły depresja nęka mnie już od 10 lat leki nie pomagają a ostatnio po śmierci mamy objawy się nasiliły. Mam wrażenie że już umieram wtedy siadam i czekam aż to uczucie minie. Mój psychiatra nie może mi już pomóc proponuje leczenie szpitalne a ja się bardzo boję. Czy już nikt mi nie może pomóc

Dzień dobry,

A czy przez ten okres podejmowała Pani leczenie psychoterapeutyczne ?

Jeżeli nie, to proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
Bardzo współczuję straty mamy. W takich momentach warto zwrócić uwagę na siebie, poszukać wsparcia najbliższych. Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem, tylko wtedy kiedy będzie znał Pani uczucia, myśli będzie w stanie zareagować adekwatnie. Zachęcam także do skontaktowania się z psychoterapeutą. Można skorzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego w Pani miejscowości.
Pozdrawiam serdecznie
Monika Prus
www.renovo-lublin.pl

Może Pani pomóc psycholog psychoterapeuta, z którym omowi Pani swoje problemy u źródła i przepracuje je w taki sposób, aby radziła sobie Pani z nimi w spokojny i zadaniowy sposób. Pozdrawiam.