Silna erekcja u 24-letniego mężczyzny

Witam. Jestem młodym mężczyzną w wieku 24 lat. Od ładnych paru lat mam krępujący dla mnie problem który stwarza mi problem w codziennym funkcjonowaniu, mianowicie jest to silna (Erekcja) z którą nie potrafię sobie poradzić, dodam również że nie jestem w związku z kobietą, tak więc nie ma między mną a płcią przeciwną żadnego zbliżenia seksualnego. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam Aleksander.

Dzień dobry!

Zdrowi mężczyźni, którzy nie są aktywni seksualnie (nie współżyją i/ lub nie masturbują się) mogą doświadczać spontanicznych, mimowolnych erekcji w ciągu dnia. To naturalne.

Pozdrawiam!