Silna migrena z drętwieniem twarzy i obu rąk

Witam, mam silną migrenę.Pierwszy raz miałam napad miesiąc temu, pojawiło się zdrętwienie prawej twarzy i obu rąk. Trafiłam do szpitala, zrobiono mi rezonans z kontrastem. Mam zmianę naczyniopochodną wysokiego sygnału śr. 3mm w prawym płaci czołowym. Ostatnio mam same ataki drętwienia rąk i twarz bez bólu głowy, przy tym strasznie mi słabo. Drętwienia zdają się nasilać.Teraz od trzech dni czuję ciągłe drętwienie nosa i podbródka.Byłam u neurologa i dostałam Divascan. Mam 25 lat.

Konieczna pełna ocena neurologiczna i ogólna; z wynikami innych badań !
Możliwa migrena z aurą złożoną Jak długo trwają dolegliwości?
Możliwe też zaburzenia : tężyczka
>>> EMG próba tęzyczkowa . Kontrola Na,K, Mg i Ca we krwi
Pozdrawiam