Silna osteoporoza a kwalifikacja do leczenia dożylnego

Mam35 lat,164cm wzrostu,ok.25kg, wyniszczenie organizmu oraz złe wyniki morfologii,spowodowane chorobą przewodu pokarmowego - dziadkiem do orzechów. Od 2 lat jestem osobą leżącą i mam przykurcze. Mam silną osteoporozę, wynik densytometrii :BMD 0,274(g/cm2),T-Score -7,7,Z-Score-6,4.Na jakie metody leczenia osteoporozy mam szansę, czy kwalifikuję się do leczenia dożylnego? Jake mam szanse wyleczenia?

Witam serdecznie,

Decyzję o sposobie leczenia wybiera lekarz prowadzący. Jeśli podczas przyjmowania doustnych leków antyresorbcyjnych nie ma poprawy densytometrycznej, wówczas rozważa się włączenie leków podawanych w iniekcjach. Proszę skonsultować się z lekarzem leczącym Panią na osteoporozę i zapytać o możliwość włączenia leków antyresorbcyjnych w postaci iniekcji, a także o włączeniu witaminy K2 i D3 oraz wapnia, jeśli Pani ich nie przyjmuje.

Pozdrawiam.