Silna więź emocjonalna męża z matką i siostrą

Mąż jest bardzo silnie związany emocjonalnie ze swoją siostrą oraz matką. Często wyjeżdża bez słowa na 2 h do wsi obok naszej miejscowości w odwiedziny do siostry żeby sobie porozmawiać. Jak przyjeżdża z pracy to najpierw udaje się do swojej matki u której posiedzi i porozmawia, a następnie przypomina sobie o żonie i swoim dziecku, które mieszkają piętro wyżej. Rozanna.

Może warto skorzystać z pomocy psychologa rodzinnego, który pomoże Państwu odnaleźć się w tej sytuacji i zbudować system wartości, który spełni potrzeby zarówno Pani jak i męża.