Silna zazdrość żony o inne atrakcyjne kobiety

Witam.Co mam robić?Moja żona jest zazdrosna o każdą inną kobietę niż otyła, chodzi mi tutaj głównie o telewizję,ponieważ kazdy film,program,reklama z atrakcyjnymi kobietami objawia się scenami zazdrości,nerwów i zdania"Ooo to coś dla ciebie"lub"kurwiarz..." gdy ma b.dobry humor po prostu przełącza na inny kanał bez słowa...Dodam że nic nie zrobiłem jej złego,nie zdradzam,nie oglądam filmów erot. itd. Wg.niej ot, "wszystkie baby to kurwy",oczywiście oprócz niej i jej rodziny. Co robić....????

Dzień dobry, zazdrość, podejrzliwość w związku może mieć podłoże charakterologiczne, bądź na skutek jakichś negatywnych doświadczeń w relacji między Państwem. Myślę, że w pierwszej kolejności dobrze by było, gdybyście się Państwo zapisali na konsultacje do terapeuty małżeńskiego/par.

Pozdrawiam