Silna zgaga, rozdrażnienie przy braku miesiączki

Witam. Przedostatnią miesiączkę miałam 18 września, a ostatnią 12 października. W tej chwili listopadowej jeszcze nie dostałam, bo mi się spóźnia, ale za to od 3 dni mam rano silna zgagę z zawartością tego co zjadłam. Jest to obrzydliwe i meczące. Jestem rozdrażniona, senna, mam większy apetyt niż zawsze, podwyższoną temperaturę w pochwie 37,2, pod pacha 36,7,8, a w ustach 37,1. Bolą mnie piersi tylko, że przed okresem też mnie zawsze bolały i zdarzyły mi się dwa razy zawroty głowy. Zrobiłam wczoraj test ale wyszedł negatywny. Muszę też powiedzieć, że mam już jedno dziecko tylko będąc z nim w ciąży nie miałam żadnych objawów, bo dowiedziałam się, że jestem w ciąży w 4 miesiącu. Dlatego moje pytanie to czy te dziwne objawy mogą wskazywać, że jestem w ciąży i czy jest to możliwe, że to bardzo wczesna ciąża, a ja już odczuwam te dziwne objawy. Proszę o wyczerpującą odp. Z góry dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Objawy, które się u Pani pojawiły mogą odpowiadać ciąży. Za ciążą przemawia również brak miesiączki.
Na początku ciąży stężenie hCG może być zbyt niskie aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Test należy powtórzyć po 48h. Jeżeli nadal będą wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam