Silne ataki bólowe umiejscowione w górnej partii brzucha

Witam,już od paru lat dostaje silne ataki bolowe(bardzo silne)umiejscowione w górnej partii brzuch z licznymi atrakcjami mam na myśli wzdęcia brzucha,wymioty.ostatni atak był najsilniejszy do tego stopnia że boję się cokolwiek zjeść bo no-spa już na mnie nie działa a taki atak bólu u mnie kilkanaście godzin.czy tak objawia się choroba woreczka zolciowego?może są na to jakieś naturalne sposoby leczenia bo trochę boję się operacji.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie przewodu pokarmowego. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza.