Silne bicie serca i ataki paniki podczas masturbacji

Witam! Mam uciążliwy problem od pewnego czasu... podczas masturbacji występuje u mnie mocne bicie serca,ataki paniki że zaraz mi się coś stanie,kręci mi się strasznie w głowie i jest to dość mocne w odczuciu dodam jeszcze że choruje na nerwicę lękową i objawy zaczely się pojawiać właśnie podczas rozpoczecia tej choroby i z czasem się nasiliły,teraz nawet sama myśl o jakiś doznaniach seksualnych bardzo mnie męczy,zamiast zwodu to atakuje to mój układ nerwowy co to może być? błagam o pomoc!!

Witam,
wazniejsze są ,jak myślę objawy niepokoju na samą myśl o wspomnianych doznaniach i dlatego zamiast na lęku naalezy się skupić na jego przyczynach,żeby seksualnośc była częścią Pana życia wśród ludzi a nie zamiast ludzi.Proszę ten właśnie lęk/przed kobietą?/powierzyć specjaliście.
Pozdrawiam serdecznie