Silne biegunki po wizycie w restauracji

Razem z narzeczonym wybraliśmy się do knajpy w ramach walentynek. Od tamtej pory ponad tydzień mamy ostrą biegunkę. Najpierw braliśmy węgiel,smecte,lekkotstrawna dieta, ale nic nie pomogło. Lekarz przepisał nam antybiotyk Cipronex (3dni) na bakteryjne, Discoflor i zalecił brać Nifuroksazyd. Niestety rano budze się dzisiaj nadal z wodnistą biegunką, teraz zaczyna leceć sama woda i do tego mocne bóle skurcze brzucha. Na ulotce pisze, że antybiot. może powodować biegunki, nie wiemy co robić!Pomocy

Świetnie zapierająco i przeciwbakteryjnie działa kłącze pięciornika - dużą szczyptę popijamy zimną wodą 3 razy dziennie.
Antybiotyki pewnie wybiły resztę mikroflory, która mogła pomóc.
Jesli chodzi o restaurację to powinni Państwo zgłosić w Sanepidzie taki fakt.